درباره ما

مرکز تخصصی دنیای کاور اسپرلوس از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و بعنوان بهترین تولیدکننده و توزیع کننده انواع پیراهن مبل(ژلاتینی و پارچه ای) زیبا و به روز با پارچه های ایرانی و خارجی بصورت کلی و جزئی با شرایط مناسب مشغول به کار می باشد.
گستره فعالیت این مرکز شامل؛ تولید انواع پیراهن مبل در رنگ های متنوع با پارچه های ایرانی و خارجی بصورت کلی و جزئی با قیمتی بسیار مناسب و همچنین مناسب برای تمامی مبلمان استیل، راحتی، فرحی، کلاسیک و مبلیران می باشد، در ضمن بعنوان پشتیبانی، تضمین دوخت یکساله نیز به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می دهد.


این مرکز به خوبی می داند که در گذشته، مبلمان در خانه‌های ایرانی بیشتر به عنوان کالایی لوکس برای نشستن های موقت در مهمانی‌ها استفاده می‌شد و به همین دلیل، امکان کثیف شدن و لک شدن مبلمان بسیار کم بود؛ اما امروزه مبلمان به یکی از کاربردی ترین وسایل خانه تبدیل شده و همین بیشتر خانواده‌ها را به استفاده از انواع پیراهن مبل ترغیب داده است. در واقع امروزه مبل تنها برای پذیرایی از مهمانان بکار برده نمی‎‌شود و نقش اصلی در فعالیت‌های روزانه ما دارد. این کالا کارکردهای مختلفی پیدا کرده و نشستن به یکی از چندین کارکرد آن تبدیل شده است.

اکنون مبل به عنوان محلی برای خوابیدن، لم دادن، غذا خوردن، کتاب خواندن، فیلم دیدن و هر فعالیت روزانه دیگری استفاده می‌شود. به همین دلیل مبل‌ها علاوه‌ بر گرد و خاک و دوده در معرض کثیف شدن با نوشینی و مواد غذایی و موارد این چنینی قرار دارند. در چنین شراطی پیراهن مبل می‌تواند به کمک خانواده‌ها بیاید و با حفاظت از مبلمان، طول عمر آن‌ها را افزایش دهد. خوشبختانه مرکز دنیای کاور اسپرلوس تنوع بسیار بالایی برای پیراهن مبل بوجود آورده و می‌توانید به راحتی مناسب‌ترین طرح و رنگ را متناسب با دکوراسیون‌تان را در این مرکز تخصصی جستجو نمایید.

گستره محصولات این مرکز بصورت خلاصه موارد ذیل می باشد:

  • تولید و توزیع انواع پیراهن مبل در رنگ های متنوع با پارچه های ایرانی و خارجی بصورت کلی و جزئی
  • تولید و توزیع انواع پیراهن مبل ژلاتینی ایرانی و خارجی بصورت کلی و جزئی
  • تضمین دوخت یکساله
  • با قیمتی بسیار مناسب
  • مناسب برای تمامی مبلمان استیل، راحتی، فرهی، کلاسیک و مبلیران
  • کاملا قابل شستشو
  • ارسال به سراسر کشور